HABERLER VE DUYURULAR

BİR İLKE İMZA ATIYORUZ. SANAT EĞİTİMİ. RAMEL-WHOLE BRAIN

BİR İLKE İMZA ATIYORUZ. SANAT EĞİTİMİ

ses-özel-eğitim-merkezi-ankara-logo (1)

TÜRKİYE’de BİR İLK

20. YILINI KUTLAYAN ÇAYYOLU’nun İLK SANAT KURULUŞU RAMEL’in DESTEĞİYLE SANAT EĞİTİMİNİ TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLAYARAK TÜRKİYE’de İLK KEZ BU ALANDAKİ EĞİTİM METOTLARININ GELİŞTİRİLECEĞİ ve UYGULANABİLECEĞİ KURUMSAL YAPILANMAYA İMZA ATIYORUZ.

modernize-metotlar-logo

SANAT EĞİTİMİNİ TEK BİR ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİREREK ÖĞRENCİLERİMİZİN SANAT EĞİTİMİYLE GELİŞİMİNİ SAĞLAMAK ADINA TECRÜBELİ UZMANLARLA YOLA ÇIKTIK.

Çayyolu Sanat Kursu

1995 yılında kurulan ve 2007 yılından itibaren her bireyin özel eğitime ihtiyacı olabileceği mantığıyla özellikle müzik eğitimi için yeni eğitim modelleri geliştirmeye ve uygulamaya başlayan Çayyolu’nun ilk sanat kuruluşu Ramel, bu bakış açısıyla aldığı sonuçlarla Türkiye’de ve özellikle Ankara’da büyük yankı uyandırmış, doğası itibariyle bire bir gerçekleşen müzik uygulama derslerini bireyin öğrenme esnasındaki zihinsel özelliklerine, motivasyon ve öğrenme biçimlerine yoğunlaşarak uygulamıştır. Bu nedenle özel eğitim gerektiren çocuklarımızın okula destek eğitim programlarımızın yanı sıra müzik eğitimiyle gelişimi için ve enstrüman icracısı olabilmeleri için Türkiye’deki konuyla ilgili en doğru sanat eğitim kuruluşu ile SES ÖZEL EĞİTİM olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Whole Brain Method Dahilindeki Sanat Modülleri Ramel Eğitim Programlarıyla Sağlanmaktadır.

Ramel Kurumsal Referansları

Çayyolu

WHOLE BRAIN METHOD

Ankara

SES ÖZEL EĞİTİM

Merkezi

mehmetBİR İLKE İMZA ATIYORUZ. SANAT EĞİTİMİ. RAMEL-WHOLE BRAIN