Kurumsal Eğitim

27 yıllık aktif tecrübe ve birikimimizi elbette ki katıldığımız seminer ve konferanslarla diğer eğitim gönüllüleri stajyerler veya eğitimci adaylarıyla paylaşmaktayız. Ancak yoğun tempomuzda, sınırlı kalan bu paylaşımlarımızı, kurumsal danışmanlık ve eğitim programlarımızla alanımızda çalışan diğer kurum ve eğitimcilere daha kapsamlı haliyle sağlayarak çoğaltmaktayız.

Yılda toplam iki seçilen gruba kurumumuzca eğitim verilmektedir.

İlk Grup: Kurumsal olarak eğitim almak isteyen başvuruda bulunmuş benzer alandaki kurum veya okullardan her yıl bir tanesi kura ile seçilmekte ve alanımızda tarafımızdan detaylı eğitim sağlanmaktadır.

İkinci Grup: Yılda bir defa alanımızda eğitimci ve stajyer / eğitimci adaylarından oluşmuş bir gruba başvurularına istinaden tamamen ücretsiz olarak aynı eğitim sağlanmaktadır.

ses-yildiz-logo

Stajyerlik için başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara stajyerlik özel eğitim alanında kabul edilmektedir. Çayyolu Ümitköy özel eğitim merkezi stajyer başvurusu için ulaşabilir ve gönüllü stajınızı yapabilirsiniz. Özel eğitim stajı için başvurularda özet CV’nizi mail yoluyla göndermeniz gerekmektedir.

mehmetKurumsal Eğitim