Etüt Modülü

Psikologlar ve alanında uzman öğretmenler eşliğinde her öğrencinin çalışmasının takibinin sağlandığı genellikle ihtiyaç dahilinde bire bir özel derslerle desteklenen modüldür.

Modül her yıl sınırlı sayıda öğrenci kabul edebilmektedir. Bu nedenle diğer modüllerden farklı olarak Etüt Modülü için yılın her dönemi kayıt kabul edilememektedir.

Özellikle öğrenmeye açık olduğu zaman dilimi kısıtlı öğrenciler için tavsiye edilmektedir. Öğrenmeye açık olduğu sürecin, Whole Brain Method’un uygulanması sonrası uzatılmasıyla birlikte genellikle yoğunluğu azaltılan modüldür. Genellikle ergoterapiye ihtiyaç derecesinin yüksek olduğuna karar verilen öğrenciler için önerilir.

Grup dersleri 7 kişiyi geçmemektedir. Okul sonrası gerçekleşen etütlerdir.

Modül her yıl sınırlı sayıda öğrenci kabul edebilmektedir. Modül kontenjanı 7 öğrenci ile sınırlıdır. Her yıl sadece maksimum 7 kişi kabul edilmektedir.

Öğrencinin ihtiyaç ve seviyesine göre İngilizce eğitimini de kapsamaktadır ve her sınıf düzeyinde okul derslerine paralel olarak özel gruplar şeklinde yapılmaktadır.

Sosyal ve sanatsal aktivitelerle desteklenmekte ve yemek arasını içermektedir.

RANDEVU ALMAK İÇİN

TEL: 0(312) 235 2357

ADRES: Osmanağa Konakları, 2432. Cadde, 2494/3 Sokak, (Ana Cadde Liva Pastanesi, HSBC Bank yanı) Ümitköy, Çayyolu / Ankara

“Ses Getiren Sonuçlar”

mehmetEtüt Modülü