İLETİŞİM

 

TEL: 0(312) 235 2357 – 0(312) 235 7775

Haftanın her günü 09.00 ile 20.30 saatleri arasında bize Bilgi-Destek Hattımızdan ulaşabilirsiniz. Telefon ile belirtilen saatler dışında veya çalışma günlerimiz dışında iletişim kurmak istediğiniz takdirde lütfen kişisel GSM (Cep) telefon numaranızla hattımıza arama sağlayınız. Telefon numaranız sisteme girecektir. Dönüşlerimiz kaydedilen GSM numaralarına telefonla mutlaka sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.

ADRES: Osmanağa Konakları, 2432. Cadde, 2494/3 Sokak, (Ana Cadde Liva Pastanesi, HSBC Bank yanı) Ümitköy, Çayyolu / Ankara

Kurum binamızın önünde ve yakın çevremizde birçok ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır.

Osmanağa Konakları, 2432. Cadde,
2494/3. Sokak, Ümitköy,
Çayyolu / Ankara

AÇIKLAYICI HARİTALI YER TARİFLERİ

İlk harita Ümitköy’e girildikten sonra ana caddeden varışı anlatmaktadır.
İkinci harita Ankara genelinden tüm yolları incelemenizi sağlamaktadır.

Sözlü Yer Tarifi:

Ümitköy Köprüsü’nden dönerek Ümitköy Ana Cadde’ye (2432.Cadde’ye) girdikten sonra biraz ilerleyince sol tarafınızda Galleria AVM, sağ tarafınızda Shell Benzinlik’i göreceksiniz. Geçtikten hemen sonra sağınızda İş Bankası hemen sonra Liva Pastanesi’ni Göreceksiniz. Liva ile Odeabank’ın arasından sağa girdiğinizde sokağımıza gelmiş olursunuz. Sokağın köşesinde pembe renkli binadayız.

Aşağıdaki iletişim formunun kullanımının gerekli olduğu durumlarda lütfen mesajınıza telefon numaranızı ekleyiniz ve size ulaşabileceğimiz saat aralıklarını belirtiniz. Dönüşlerimiz telefonla sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.