Sanat Modülleri

Whole Brain Method kapsamındaki bütünsel teknik dahilinde 13 Modül 4 gruba ayrılır. Bunlar; Beyin Gelişim Modülleri, Psikolojik Modüller, Akademik Modüller ve Sanat Modülleridir.

Sanat Modülleri

Yaratıcı Drama Modülü (Creative Drama Module)

Mandala Modülü (Mandala Module)

 BGP Modülü (Brain Growth Programme)

Ses Konuşma Modülü (Voice Speech Module)

olmak üzere Whole Brain kapsamındaki dört modülden oluşmaktadır. Modüllerin her biriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak için site ana sayfasındaki modül kutularını tıklayarak ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Toplamdaki 13 Modülü Ana Sayfada “Modül Seçimi” Başlığının Alt Bölümünde Bulabilirsiniz. Ana Sayfada Modülleri Temsil Eden Kutucuklara Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız.

TÜRKİYE’de BİR İLK

21. YILINI KUTLAYAN ÇAYYOLU’nun İLK SANAT KURULUŞU RAMEL‘in desteğiyle Türkiye’de ilk defa bu alandaki eğitim metotlarını geliştirecek ve uygulayabilecek kurumsal yapılanmaya imza atılmıştır.

Whole Brain Method Dahilindeki Sanat Modülleri Ramel Eğitim Programlarıyla Sağlanmaktadır.

Ramel Kurumsal Referansları

Whole Brain’in bütünsel yönteminin işleyiş mantığı şu şekilde özetlenebilir: Öğrencinin hayatındaki, sıkıntı duyduğu sadece tek bir değişken bile pozitife çevrilebildiğinde, öğrencide belirli bağlamlarda gelişme görülür. Eğer öğrencinin hayatındaki birçok değişkeni Whole Brain Method dahilindeki 13 modülle pozitife çevirirseniz, en tabii haliyle öğrencide büyük ve belirgin bir gelişme görülür. Eğer öğrenciye farklı alanlarda destek sağlanır ve bu çoğu değişken pozitife çevrilirken, metodun uygulayıcıları, aile ve okulla entegre olarak ilerlerse öğrencide istenilen kalıcı gelişim görülür.

mehmetSanat Modülleri