HABERLER VE DUYURULAR

BİR İLKE İMZA ATIYORUZ. SANAT EĞİTİMİ. RAMEL-WHOLE BRAIN

BİR İLKE İMZA ATIYORUZ. SANAT EĞİTİMİ

ses-özel-eğitim-merkezi-ankara-logo (1)

TÜRKİYE’de BİR İLK

ÇAYYOLU Ümitköy’de MEB Talim Terbiye Kurulu’nun Destek Eğitim Programları’nda belirttiği alt yöntemlerin daha aktif kullanılabileceği platformda bütünsel yaklaşımla eğitim veriyoruz. RAMEL’in ve Modernize Metotların bakış açısı yolumuza ışık ve destek olmuştur.

modernize-metotlar-logo

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı’ndaki MEB Talim Terbiye Onaylı Kılavuzundaki Maddelerde Kurumlara Zorunlu Tutulduğu Üzere bu eğitimler alt yöntem olarak derslerimizde mümkün olan en etkili şekilde sağlanmaktadır. Çayyolu’nun ilk sanat kuruluşu Ramel’in ve Modernize Metotlar Derneği’nin fikirlerinin, bakış açısının yaşatıldığı Ses Özel Eğitim ile fark yaratmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Çayyolu Sanat Kursu

1995 yılında kurulan ve 2007 yılından itibaren her bireyin özel eğitime ihtiyacı olabileceği mantığıyla özellikle müzik eğitimi için yeni eğitim modelleri geliştirmeye ve uygulamaya başlayan Çayyolu’nun ilk sanat kuruluşu Ramel, bu bakış açısıyla aldığı sonuçlarla Türkiye’de ve özellikle Ankara’da büyük yankı uyandırmış, doğası itibariyle bire bir gerçekleşen müzik uygulama derslerini bireyin öğrenme esnasındaki zihinsel özelliklerine, motivasyon ve öğrenme biçimlerine yoğunlaşarak uygulamıştır. Bu nedenle özel eğitim gerektiren çocuklarımızın okula destek eğitim programlarımızın yanı sıra müzik eğitimiyle gelişimi için Türkiye’deki konuyla ilgili en doğru sanat eğitim kuruluşunun bakış açısını yaşatarak SES ÖZEL EĞİTİM olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çayyolu

WHOLE BRAIN METHOD

Ankara

SES ÖZEL EĞİTİM

Merkezi

mehmetBİR İLKE İMZA ATIYORUZ. SANAT EĞİTİMİ. RAMEL-WHOLE BRAIN