HABERLER VE DUYURULAR

“TRT Kent Günlüğü Programı ” ve “TRT Türkiye’nin Sesi ” Konuğu WB Kadrosu

21.04.2018 Cumartesi Günü Hürriyet Gazetesi’nde Türkiye’de ilk olan akademimiz ve eğitimdeki bütünsel yöntem Whole Brain Method anlatıldı. Bütünsel teknik dahilindeki psikolojik, akademik, sanatsal modüller ve beyin gelişim modüllerinin açıklandığı yazıda eğitim yöneticilerimizden Mehmet Güngör’ün “Uzun süre destek eğitim almış olmasına rağmen sonuç alamamış öğrenciler bile eğitimdeki bütünsel teknikle kısa dönemde ilerleme kaydediyor” sözlerine yer verildi.

Hürriyet Gazetesi’nde Türkiye’de ilk olan disleksi akademimiz ve özel eğitimdeki bütünsel yöntem Whole Brain Method anlatıldı. 

.

Hürriyet Gazetesi’nin 21.04.2018 Tarihli Haberidir.

Ankara’daki Disleksi Akademimiz 21.04.2018 Cumartesi Günü Hürriyet Gazetesi’ndeydi.

Whole Brain Kadromuz  TRT Kent Günlüğü Programına konuk oldu.

Yaz aylarında da ara vermeden yaz okulumuz ile uygulamasına devam ettiğimiz eğitimlerimizi Kent Günlüğü Programı’nda anlattık. 12 Temmuz’da Saat 11.00’de yayınlanan konuk olduğumuz programda Sunucu Oya Deniz Çongar’ın uygulamayla ilgili detaylı sorularına Eğitim Yöneticimiz Mehmet Güngör aydınlatıcı cevaplar verdi. Ayrıca Oya Deniz Çongar’ın moderatörlüğünde programın sonundaki kritikte, Whole Brain Method kapsamında kullanılan teknolojilerin sanat eğitimleriyle ve diğer eğitimlerle sentezlendiğindeki belirgin faydalarının altı çizildi.

mehmet“TRT Kent Günlüğü Programı ” ve “TRT Türkiye’nin Sesi ” Konuğu WB Kadrosu